TWÓRCY

Marek Pituch
Autor, aktor
Na ekranie zadebiutował w serialu "Egzamin z życia". Miał to być drobny epizod, ale dzięki zaangażowaniu i talentowi Marka - losy Jego bohatera znacznie się rozwinęły. Podobna sytuacja miała miejsce w serialu "Dwie strony medalu". Bo Marek Pituch ceniony jest za pracowitość i wprowadzanie dobrej atmosfery na planie. Można go było również zobaczyć w innych produkcjach jak: "Na wspólnej", "Plebania", "Ojciec Mateusz", "Służby specjalne", "Dwie strony medalu" czy "Czas honoru. Powstanie".
Uwielbiany przez mistrzów światła za plastyczną twarz. Każdą rolę buduje precyzyjnie w najdrobniejszych szczegółach, uważa, że to właśnie te drobne elementy tworzą filmowy świat. Wielbiciel Ch. Bukowskiego, M. Hłaski i J. Himilsbacha. Odpowiedzialny, uważny i pełen inwencji twórczej. Jak sam mówi: jestem samotnikiem uwielbiającym życie
w stadzie. Podpatruje ludzi wokół siebie i bezlitośnie wykorzystuje to w kreowanych przez siebie rolach na scenie, czy w filmie.
W 2010 zdał egzamin eksternistyczny uzyskując tytuł aktora dramatycznego. Współpracował
z wieloma teatrami w Polsce jak: Teatr Druga Strefa (spektakle m. in.: "Mąż i żona" reż. Biraga,
"Jubileusz" reż. Biraga, "Dialogi Penisa II" reż. Foulkes), Teatr WARSawy (spektakl "Kontrabanda" reż. Sajnuk), Teatr K.T.O (spektakl "Ja, Salome" reż. Grabowiecka)

Więcej o aktorze na http://filmpolski.pl/fp/index.php?osoba=1149036


Olga Borys
aktorka

Jest absolwentką PWSFTViT w Łodzi (wcześniej relegowano ją z PWST we Wrocławiu). Laureatka I nagrody na XV Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi.
Występowała w Teatrze Studio w Warszawie , w Teatrze Komedia w Warszawie , w Teatrze Kwadrat , w Teatrze Scena Prezentacje i gościnnie na deskach Teatru im. J. Osterwy w Lublinie .
Popularność przyniósł jej sitcom komediowy Lokatorzy , gdzie wcieliła się w postać Zuzi Śnieżanki. W 2007 zwyciężyła w I edycji show TVP 2 Gwiazdy tańczą na lodzie .
W 2004 pozowała w lutowym wydaniu miesięcznika Playboy . Od 2013 pisze na blogstar.pl.
Jej mężem jest aktor Wojciech Majchrzak . 21 lipca 2006 urodziła córkę Mirę.


Patrycja Szczepanowska
Aktorka


W 2002 roku ukończyła Akademię Teatralną im.Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie.
Przez szeroką  publiczność  znana z głównych ról w serialach „Lokatorzy”-Pola „U fryzjera”-Kicia a także z telenoweli„Plebania”gdzie przez siedem lat grała policjantkę Joannę Skibę.
Obecnie współpracuje z warszawskimi teatrami Polonia i Och-Teatr gdzie mierzy się z postacią Katarzyny w „Zmierzchu długiego dnia”w reż. Krystyny Jandy  oraz Julii    w granym dziewiąty rok spektaklu „ Miss Hiv”w reż. Macieja Kowalewskiego.
Do jej najważniejszych ról teatralnych, które już zeszły z afisza należą min  : Julia w „Romeo i Julii” w reż. Adama Sroki, Judy w "Wieczorze Kawalerskim "w reż. Krzysztofa Galosa ,Doris w „Bogu”w reż. Krystyny Jandy, czy udział w największym offowym spektaklu ostatnich lat "Bombie"w reż . Macieja Kowalewskiego.
a tu trochę więcej http://www.filmpolski.pl/fp/index.php?osoba=1139161


Jakub Wons
Aktor

Wieloletni aktor Teatru Druga Strefa, w którym zagrał w ponad 20 spektaklach m. in. „Wariat i zakonnica”, „Matka”, „Sonata Belzebuba” Witkacego, „Iwona księżniczka Burgunda” W. Gombrowicza”, Mąż i żona” A. Fredry, „Ciocia” R. Wojasińskiego, „Ja córka Rasputina” i „Gdy w dzień przeleci nocny ptak” R. Akobdżaniana, „Pętla” M. Hłaski, „Mieszczanin Szlachcicem” Moliera, „Jubileusz” G. Taboriego,  „Fin” S. Biragi, „Dialogi Penisa” P.H. Theronda.
W latach 2010-2012 pracował w Teatrze Imka w Warszawie jako producent. W tym czasie produkował lub współprodukował  spektakle: „Sprzedawcy Gumek” H. Levina, „Ja” M. Siegoczyńskiego, „Wodzirej” na podst. F. Falka, „Generał” J. Jakubowskiego, „Bohater Osama” D. Kelly, „Henryk Sienkiewicz Greatest Hits” K. Materny, „Król Dramatu” M. Modzelewskiego.
W telewizji i filmie staje po obu stronach kamery. Jako aktor wystąpił w serialach i filmach: „Na dobre i na złe” (2001), „Ojciec Mateusz” (2008), „Zwerbowana Miłość” (2010), „Wałęsa” (2012), „Piąty Stadion” (2012). Jako II reżyser pracował przy produkcjach:  2009 – „Zwerbowana miłość”, 2006-2007 – „Dwie strony medalu”, 2006 – „Dylematu 5”, 2006 – „Volpone albo lis”, 2005-2006 – „Okazja”, 2004 – „Dziki".
W 2011 roku zdał Egzamin Eksternistyczny ZASP dla aktorów dramatu. Obecnie gra w spektaklach „Halo Penis?” i „Żona do adopcji” w Old Timers Garage w Katowicach oraz w spektaklu "Okolice bikini" Macieja Kowalewskiego w Klubie Chwila w Warszawie. W Old Timers Garage wyreżyserował monodram Sebastiana Cybulskiego "Pewniak" oraz sztukę Marka Pitucha "Kim jest Krysia".

więcej o aktorze na http://filmpolski.pl/fp/index.php?osoba=1133062